Farnosť Dobroč – Vítame Vás

Farnosť Dobroč

Farnosť Dobroč - Kostol

Srdečne Vás vítame na oficiálnej farskej stránke Farnosti Čierny Balog – Dobroč. Stránka bude slúžiť našim farníkom a dúfame, že im zjednoduší a sprehľadní dianie v našej farnosti. Budeme sa snažiť ju neustále aktualizovať, tak aby sme zabezpečili jej plynulú prevádzku a benefity pre Vás. Na stránku budeme umiestňovať napr. farské oznamy – tj. prehľady sv. omší, aktuality z diania vo farnosti, zaujímavosti a iné.

Okrem textového obsahu by sme radi na web stránku Farnosti Dobroč umiestňovali aj fotografie. Pri umiestňovaní obsahu citlivého na osobné údaje – najmä vizuálneho obsahu, ale aj textového obsahu – Vás v rámci GDPR a ochrany osobných údajov častejšie vyzveme, aby ste nám podpísali napr. Súhlas so zverejnením fotografií (na ktorých ste) na farskej stránke“ – budeme veľmi radi ak nám vyjdete v ústrety. Stránka bude autentická najmä vtedy, ak na nej bude zachytený farský život a bez Vás farníkov by farský život nebol …

Farnosť Dobroč sa nachádza v obci Čierny Balog, pozor nejde o farnosť v obci Dobroč v okrese Lučenec !

Ďakujeme

NávštevnosťPočet návštev dnes: _